Anasayfa Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Yazar: Editör
  1. Site yazarlarına sorduğunuz sorular, paylaştığınız kişisel hikayeleriniz ve sizinle yapılan röportajlar, psikolojik yardım sürecinin temele ilkelerinden biri olan “mahremiyet” hakkı sebebiyle, siz istemedikçe, gerçek bilgilerinizle paylaşılmayacaktır.
  2. Siteye gönderdiğiniz, herhangi bir yazı, röportaj ya da hikaye, talep etmeniz halinde siteden kaldırılacaktır.
  3. Sitede yazarların yazdığı yazılar, kendi fikirleri olup, yazılanlardan dolayı site yönetimi mesul tutulamaz.
  4. Bazı durumlarda, sitede, başka sitelere çıkış veren linkler(bağlantılar) bulunabilir.Link verilen sitenin içeriğinden EyvahBosaniyorum.com sorumlu değildir.
  5. Sitede yer alan bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır.Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılmaz.Herhangi bir hastalığa teşhis koymayı ve tedaviyi sadece bir doktor yapabilir.
  6. Sitede yazar olan psikologlara, sorduğunuz sorularla psikolojik bilgilendirme alabilirsiniz.Fakat online ortamda yapılan görüşmelerin hiçbir zaman yüz yüze ve gerçek bir terapi ortamında yapılan psikolojik danışma sürecinin etkililiğini yakalayamayacağı aşikardır.Beklentilerin buna göre şekillenmesi gerekir.
  7. EyvahBosaniyorum.com adlı sitemizi ziyaret edenlerin bilgileri, hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla,şirket, kurum ya da herhangi bir kuruluşla paylaşılmayacaktır.
  8. Fakat, yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde, yetkili resmi bir kurumdan talep olması halinde, bilgiler gerekli mercilere iletilecektir.
  9. Sitemizde yer alan hiçbir yazı,resim ve içerik, site yönetiminden izinsiz bir şekilde kullanılamaz.

EyvahBosaniyorum.com

Yorumunuzu Bekliyoruz !