Anasayfa İletişim

İletişim

Yazar: Editör

iletisim-formu

Aşağıdaki iletişim formu vasıtasıyla,

 • Yaşadıklarınızın diğer insanlara örnek olmasını istiyorsanız, hikayenizi paylaşabilirsiniz. Yayınlanmasını istediğiniz yazının, imla kurallarına uygun, en az 400 kelime olacak şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Lütfen aşağıdaki iletişim formunun konu bölümüne  “Sizden Gelenler”  Bölümünde Yayınlanmasını İstiyorum yazınız. Gönderdiğiniz yazılar, sitemizin formatına uygun bulunursa yayınlanacaktır.
 • Psikolog, psikolojik danışman, sosyal hizmet uzmanı ya da avukatsanız, alanınızla ilgili yazılarınızı binlerce kişiyle paylaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 • Sitemize reklam vermek istiyorsanız, ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz.
 • Ve sitemiz  hakkındaki her türlü öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz…

  Adınız (zorunlu)

  E-Posta Adresiniz (zorunlu)

  Konu

  Mesajınız

  1 Yorum

  hatice kilic 15 Kasım 2014 - 23:56

  Merhaba bir kadin olarak bosanmalarda velayetin anneye verilmesi vede hakli cikarilmasindan huzursuzun uc ay once karfesimin esi dogum yaptimecburiyetten anlerde kaldi ve kendi anneside kaldi daha ssonra cocuk dogunca annesiyle gelinimiz huzursuzluk cikardilar kimse onlara ne bir soz bais laf demedi girup duymamamaz liktangeldik bunun uzerinne kardesim gorevdeyken dayisi ve enistesini arayip sabaha kadar da vde para altin kimin zziynet esyasi varsa annesiyle resman calip kacar gibi gidiyolar ve iftiralarla dolu davalr aciyolar karcesime ve bole bi durumda bu inlara cocugun velayeti nasil verilir bole bi adalet sistemi nasil isler insanlatin kapisinda bas ustundeyken on gunluk bebegi babasindan kacirip iftiralarla dava acip ve sirf buyuzden emziriyo yok bebek anqvocugu deyip nasil o insanlara velayet verilir

  Cevapla

  Yorumunuzu Bekliyoruz !