Anasayfa Avukat Ayça ÖZDOĞAN

Avukat Ayça ÖZDOĞAN

Yazar: Avukat Ayça Özdoğan

Avukat  Ayça ÖZDOĞAN

İstanbul Boşanma Avukatı

1977 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1999 yılında mezun oldu. Avukatlık stajını İstanbul Barosu bünyesinde yaptı. Bir yıl kadar özel bir radyoda “Hukuk Saati” adlı bir program yaptı. 2004 yılında Boşanmış Anneler Derneği’nin kurucu üyeleri arasında yer aldı. Halen çeşitli dergilerde aile hukuku, medeni hukuk, ticaret hukuku ve ceza hukuku alanları ile ilgili yazılar yazmaktadır.

Ayrıca aile, kadın ve çocukla ilgili çeşitli derneklerde faaliyette bulunmaktadır. Özellikle Aile Hukukuna ilgi duymakta ve çalışmalarına ağırlıklı olarak bu alanda devam etmektedir.

Aile Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku ve Uluslararası Hukuk başlıca çalıştığı alanlardır.

–Avukat Ayça ÖZDOĞAN’ın Yazıları–

Avukat Ayça Özdoğan İletişim Bilgileri

Adres: Rumeli Cad. Matbaacı Osmanbey Sok. Beypazar Apt. No:67 Kat:4 D:6
Nişantaşi Şişli/İstanbul

Tel: 0.212 219 30 50  Cep: 05336602425

E-Posta: avukat@aycaozdogan.av.tr

istanbul boşanma avukatı, boşanma avukatı

2 Yorumlar

HÜSEYİN OFLAZ 20 Temmuz 2013 - 21:59

Kendimde Kocaeli isu genel müdürlüğü icra servisinde çalışmaktayım o kadar avukat tanıdım sizin kadar, veb sitenizin ve gerekse dava yorumlarına ışık tutacak bilgileri paylaştığınızdan dolayı teşekkür ederim
saygılar aradığım sorularımın bazılarına cevap oluşunuzdan mesleki hayatınızda başarılar dilerim

Cevapla
fahrettin bulut 15 Aralık 2014 - 14:38

Merhaba,
ben eşimden 6 yıldır ayrı yaşıyorum.Eşim Elazığda ikamet ediyor ben istanbulda.Eşim nafaka davası açmıs kazanmıs,Ben yurt dısında çalışmaktayım konsolosluk vasıtasıyla vekalet yollasam dava aça bilirmiyim ,ben gelmeden dava sonuçlanırmı acaba,Yardıncı olursanız sevinirim,

Teşekkür ederim,İyi çalışmalar dilerim.

Cevapla

Yorumunuzu Bekliyoruz !